З Різдвом Христовим!!

Шановні жителі громади!

Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії, віра в добро, на здійснення більш заповітних мрій і помислів. Нехай цього річне Різдво стане початком нової щасливої дороги в Новий Щасливий рік.

Бажаю на Різдво теплого полум'я біля каміна, любові та затишку в домашній атмосфері, коли з полум'я стрибають дрібні яскраві іскорки надії, коли теплі долоні рідних вселяють віру в щасливе майбутнє, а зверху Господь благословляє щастям!
 Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

Щасливих та веселих вам свят!

З повагою,

Донецький  селищний голова                                                                                 Анатолій Петрович Наздрачов