Повідомлення про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Фінансового відділу Донецької селищної ради

Дата: 29.01.2021 16:51

про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної

посади начальника Фінансового відділу  Донецької селищної ради

Конкурсна комісія Донецької селищної ради інформує  про результати проведення конкурсу на заміщення  вакантної посади начальника  Фінансового відділу Донецької селищної ради.

Конкурс було оголошено  розпорядженням селищного голови №149-02-30/1  від 24.12.2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у Донецькій селищній раді  Балаклійського Харківської. Конкурс ( іспит) відбувся 26.01.2021р.

Відповідно протоколу конкурсної комісії  №  2 від    27 січня 2021року ,

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади  начальника Фінансового відділу  Донецької селищної ради визначено – Петченко Тимофія Олександровича.

Другим кандидатом  за результатами конкурсу  визначено  Кравченко Ірина Володимирівна.

Голова Конкурсної комісії                                                       Наталя ШИНКАРЕНКО