Відділ освіти інформує

Дата: 22.04.2021 16:33

Стартує всеукраїнський проєкт «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-10 класів

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-10 класів закладів загальної середньої освіти України.

До 24 квітня 2021 року підлітки зможуть зареєструватися на участь у проєкті, описавши мотивацію та бачення власної кар’єри.
Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах.

30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві, де зможуть провести день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародної організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Начальник відділу освіти                                     Тетяна ШЕЛЕСТ