Кубок України Східного регіону WU - 11 та Всеукраїнський турнір WU - 14 з дівочого футзалу

З 14 по 16 січня Донецька селищна територіальна громада вперше прийняла відразу два футзальних турніра серед дівочих команд - Кубок України Східного регіону WU - 11 та Всеукраїнський турнір WU - 14 присвячений Новорічним святам.

Протягом трьох днів на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Газовик» ГПУ «Шебелинкагазвидобування» в смт Донець 12 команд - учасниць з 5 областей України вели запеклу боротьбу за найвищі нагороди змагань.

В Кубку України Східного регіону WU - 11 перемогу святкувала збірна Харківської області, в складі якої більшість спортсменок представниць андріївської «Валькірії», 2 місце у «Металурга» (м. Запоріжжя), 3 місце за ДЮСШ ім. Бутовського (м. Полтава), 4 місце - «Лідер» (м. Кобеляки, Полтавська область), 5 місце - «Атлет» (смт Борова, Харківська область), 6 місце - ЖФК «Синельникове» (Дніпропетровська область).

Фото без описуФото без опису

У Всеукраїнському турнірі WU - 14 присвячений Новорічним святам переможцем стала команда «ДЮСШ Волна-Тесла 2» (м. Харків), 2 місце - «Валькірії» (смт Андріївка, Донецька ТГ), 3 місце - «Атлет» (смт Борова, Харківська область), 4 місце - «Барса» (м. Суми), 5 місце - «Олімпік» (с. Вербівка, Балаклійська ТГ), 6 місце - Лідер» (м. Кобеляки, Полтавська область).

Фото без описуФото без опису

По завершенню змагань призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, кращі гравці пам’ятними статуетками, тренери вимпелами, а всі учасники отримали пам’ятні значки та подарунки.

Донецька селищна рада висловлює подяку Групі "Нафтогаз" та директору підприємства ГПУ "Шебелинкагазвидобування" Андрію Охотнікову за підтримку в організації заходу.