ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: Донецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • 461

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ:

Донецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-начальника відділу надзвичайних ситуацій, військового обліку, мобілізаційної роботи - 1 вакансія ;

 

Основні вимоги для кандидатів:

1. Наявність громадянства України.
2.
Вища, не нижче  бакалавра.
3. Стаж
роботи за фахом, або в органах місцевого самоврядування  не менше 1 року .

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.
5. Володіння державною мовою відповідно до рівня,визначеного Законом України  « Про забезпечення функціонування української мови як державної. рівень володіння засвідчується, документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення української мови як навчального предмета ( дисципліни) або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою.

6. Знання основних напрямків роботи на комп’ютері.

 

Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також щодо переліку документів, які необхідно подати для участі у конкурсі, можна отримати  щоденно, крім вихідних:  ( понеділок - четвер: 08.00 – 17.00, п’ятниця: 08.00 – 16.00. Перерва: 12.00-13.00) в  приміщенні Донецької селищної ради за адресою: 64250, смт  Донець,  вулиця Центральна, 40, , або на  веб-сайті ради:  http: //donetska-gromada.gov.ua/ Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення оголошення