Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Донецької селищної територіальної громади

Положення про передачу в оренду майна,

що знаходиться у комунальній власності

Донецької селищної територіальної громади

оприлюднено 28 квітня 2021 року

о 10 год.24 хв.

1. Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту рішення Донецької селищної ради «Про затвердження Положення про передачу в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Донецької селищної територіальної громади »

2. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Донецької селищної ради Харківської області «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Донецької селищної територіальної громади»

3. Проєкт рішення “ Про затвердження Положення про передачу в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Донецької селищної територіальної громади” та Положення (проєкт) - додаток № 1 до рішення.

4. Порядок розподілу орендної плати за використання майна, що знаходиться у комунальній власності Донецької селищної територіальної громади. Додаток № 2 до рішення.

5.Тимчасовий порядок реалізації відносин у сфері оренди майна, що знаходиться у комунальній власності Донецької селищної територіальної громади. Додаток № 3 до рішення.

6. Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню. Додаток № 1 до Положення.

7. Інформація про потенційний об’єкт орендиДодаток № 2 до Положення.

8. Звіт про здійснення періодичного контролю об’єкта оренди. Додаток № 3 до Положення.