Донецька селищна рада

Балаклійського району Харківської області Україна

Службовці та працівники селищної ради

Волобуєва Наталія Олександрівна

інспектор військово-облікового столу

громадянка України

Народилася 29.05.1983 року в смт Андріївка Балаклійського району Харківської області. Освіта – вища. В 1998 році закінчила 9 класів Андріївської ЗОШ №3 Ⅰ-Ⅲ ступенів, в 2000 році – 11 класів Андріївської ЗОШ №2 Ⅰ-Ⅲ ступенів.

• У 2003  році отримала спеціальність «Початкова освіта» у Балаклійському коледжі Харківського університету ім.Сковороди.
  • У 2006 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім.Сковороди за спеціальністю «Початкова освіта».
  • З 15.08.2003 року по 27.08.2007 року працювала вчителем початкових класів в Куньєвській ЗОШ Ⅰ-Ⅲ ступенів Ізюмського району Харківської області.
  • З 18.01.2011року по 01.03.2011 року працювала вчителем початкових класів в Червонодонецькій ЗОШ.