Новорічне привітання

Дата: 31.12.2020 09:57

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та світлим і радісним святом — Різдвом Христовим!

Рік 2020 був дуже складним, як для нашої громади так і для кожного з нас. Про те я переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2020 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

Дорогі жителі та гості, звертаюся до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

Нехай все, що вас радувало у 2020 році, обов’язково знайде продовження у наступаючому Новому році.

Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця. Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою, селищний голова            Анатолій Петрович