Дні та години прийому посадових осіб відділу «Центр надання адміністративних послуг» Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» - ЖИТНЬОВА  Валентина Володимирівна – особистий прийом громадян щосереди  з 8.00 год до 12.00 год.

Провідний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» - КАТИХІНА Ірина Олексіївна, на якого покладено обов’язки з ведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб - вівторок, четвер з 8.00 год до 15.00 год, з перервою на обід з 12.00 год до 13.00 год.

Спеціаліст І категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» - ГОРЛОВА Вікторія Леонідівна, на якого покладено обов’язки з ведення реєстрації/зняття з  реєстрації місця       проживання фізичних осіб - вівторок, четвер з 8.00 год до 15.00 год, з перервою на обід з 12.00 год до 13.00 год.

Спеціаліст І категорії Відділу «Центр надання адміністративних послуг» - ІЛЬЇНСЬКА Ольга Михайлівна, на якого покладено відповідальність за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, складання протоколів про адміністративні правопорушення при державній реєстрації актів цивільного стану – щодня з 8.00 год до 14.00 год з перервою на обід з 12.00 год до 13.00 год.

Старостинські округи

Андріївський старостинський округ:

Спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» - Жеребна Наталія Володимирівна, на якого покладено обов’язки з ведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб - вівторок, четвер з 8.00 год до 15.00 год, з перервою на обід з 12.00 год до 13.00 год.

П’ятигірський старостинський округ:

Спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» - МАРИНЕНКО Валентина Миколаївна, на якого покладено обов’язки з ведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб - вівторок, четвер з 8.00 год до 15.00 год, з перервою на обід з 12.00 год до 13.00 год. Телефон для довідок  (05749) 6 16 76