Закріплення депутатів

Донецької селищної ради VІІІ  скликання 

за виборчими  округами територіальної громади

Донецької селищної ради

 

№ з/п

Прізвище,  ім’я , по батькові депутата

Опис меж виборчого округу

1

Бабаков

Євген Олексійович

смт Андріївка   вул.Енергетиків, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.Підлиманська, вул.Польова, , пров.Кузнечний, пров.Підлиманський, в’їзд Український, вул.Будівельна, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Московська, вул.Українська, вул.Університетська, вул.Чернишевського, пров.Ветеринарний, пров.Молодіжний,

2

Бочаров

Олександр Володимирович

селище П'ятигірське, село Глазунівка, село Серафимівка, село Шебелинка, село Новтроїцьке

3

Воропай

Андрій Петрович

смт Андріївка – вул.Барвінкова, вул.Гоголя, вул.Докучаєва, вул.Кооперативна, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Молочна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Черняховського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Барвінковий, пров.Кооперативний, пров.Ломоносова, тупик Молочний

4

Гаврилюк

Оксана Вікторівна

смт Донець – вул.Спортивна:  28; 28А;30, 30А; 32;32А; 34–38; вул.Центральна: 15–15А, 17–17А, 19, 23, 25.

5

Галушка

Євген Васильович

смт Донець – вул.Весняна: 42, 44; 57–59 вул.Газовиків: 1, 3, 5; вул.Будівельників, вул.Центральна: 40.

6

Єршов

Сергій Іванович

смт Донець – вул.Миру: 10, 12;  вул.Центральна:  28, 30–30Б, 32, 34–34Б

7

Закора

Олександр Петрович

смт Донець – вул.Кулікова, вул.Центральна: 27, 62–66

8

Заміра

Олександр Васильович

смт Андріївка – в’їзд Краснокутський, вул.А.Шеховцова, вул.Грушевського, вул.Краснокутська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Поштова, пл.Центральна, пров.Грушевського, пров.Набережний

 

9

Іващенко

Олександр Миколайович

смт Донець –  вул.Лікарняна: 4–6;   вул.Центральна: 7, 9, 11, 11А;11Б

10

Коженко

Світлана Сергіївна

смт Андріївка – в’їзд Залізничний, вул.Балаклійська: 283–382; вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Паркова, вул.Толбухіна, пров.Балаклійський, пров.Залізничний

11

Коновалов

Олександр Анатолійович

смт Андріївка – в’їзд Пушкіна, вул.Вокзальна, вул.Джерельна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кошевого, вул.С.Підченка, вул.Титова, вул.Толстого, вул.Чехова, пров.Зої Космодем’янської, пров.Кошевого

12

Кулик

Андрій Володимирович

смт Донець – в’їзд Шкільний, вул.Бурильників, вул.Весняна: 1–41, 43, 45–55; вул.В.Лук’янова, вул.Затишна,   вул.Кольцова, вул.Лісова, пров.Лісний,  вул.Миру: 1–9, 11, 13; вул.Михайлівська, вул.Південна, пров.Південний вул.Спортивна: 2-26; вул.Центральна: 1В–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26;  вул.7-го Вересня   

13

Лежибоков

Володимир Дмитрович

смт Донець – вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Мічуріна, вул.Прилужна

14

Лещенко

Людмила Сергіївна

смт Донець – вул.Стадіонна: 1;1А; , 3; 3А;

15

Лісковський

Олександр  Дмитрович

смт Донець – вул.Вишнева, вул.Набережна, вул.Стадіонна: 9–9А; вул.Центральна: 29, 31–31А, 33–33А, 35–35Б; вул. Шевченка

16

Лісковський

Сергій Дмитрович

Донець – вул.Спортивна: 13, 15–15А,  вул.Стадіонна: 5; 5А;5Б; 7

 

17

 

Малюта

Юлія Юріївна

 

смт Андріївка – вул.Весела, вул.Гетьманська, вул.Мистецька, вул.Першотравнева: 70–70А, 91–303; вул.Сонячна, вул.Червонодонецька, вул.8 Березня, пров.Сонячний, пров.Червонодонецький, Будинки тягової підстанції 303 кілометр

18

Меланко

Олена Віталіївна

смт Донець – вул.Спортивна: 9, 9А, 9Б; 11; 11А;11Б.

19

Панченко

Людмила Герасимівна

смт Андріївка – в’їзд Підвокзальний, вул.Балаклійська: 186–282; вул.Затишна, вул.Маяковського, вул.Підвокзальна, вул.Світла, вул.Шкільна, пл.Підвокзальна

20

Пашков

Сергій Вікторович

Донець – вул.Білогірська, ; с.Дальня Шебелинка, с.Копанка, с.Прогрес, с.Червона Гірка

21

Пригодіч

Тетяна Григорівна

смт Андріївка – вул.Б.Хмельницького, вул.Івана Франка, вул.Матросова, вул.Поетична, вул.Потьомкіна, вул.Шевченка, пров.Поетичний, пров.Потьомкіна, пров.Шевченка

22

Романовська

Анастасія Миколаївна

смт Донець – вул.Весняна: 61–67; вул.Газовиків: 2, 4, 8–10; вул.Центральна: 44–60А

23

Сафонова

Вікторія Володимирівна

смт Андріївка – вул.Балаклійська; вул.Козацька, вул.Новоселівка, пров.Новоселівка, вул.Садова, пров.Садовий, вул.Горького, пров.Горького,  вул.Григорія Сковороди,,   пров. Григорія Сковороди,  вул.Дружби

24

Середа

Микола Іванович

смт Донець – вул.Лікарняна: 11;13; вул.Спортивна: 1; 3;7; 7А;  вул.Степова

25

Соснова

Олена Василівна

Пришиб, селище Покровське, село Явірське

26

Степаненко

Вадим Іванович

смт Андріївка – в’їзд Першотравневий, вул.Банна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Першотравнева: 2–69, 71–87; вул.Сірого, вул.Слобідська, вул.Центральна, пл.Спортивна, пров.Банний, пров.Першотравневий, пров.Центральний, тупик Вокзальний, в’їзд Патріотичний, в’їзд Сергія Коробки, вул.Володимирська, вул.Лісна, вул.Патріотична, вул.Підлісна, вул.Сергія Коробки, пров.Володимирський, пров.Кірова, пров.Патріотичний, пров.Підлісний

 

 

Позначки:

 

округи   смт  Андріївка       

 

округи смт Донець              

 

округи сільської місцевості