Чи підлягають поверненню суми сплаченого збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, якщо декларація визнана не прийнятою з причин неповної сплати?

• Переглядів: 61

Інтернет-торгівля без РРО

• Переглядів: 91

Сьогодні у Головному управлінні ДПС у Харківській області пройшов сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання платників податків стосовно застосування РРО та ПРРО відповідала заступник начальника Головного управління  ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак.