Тимчасове розміщення відділів Донецької селищної ради:

Назва відділу

1

Відділ соціального захисту населення

знаходиться в приміщенні відділення АТ "Укрпошта" - смт Донець вул. Центральна, б. 40 (кабінет поруч з колишнім "Ощадбанком")

Телефон (05749) 91-0-30.

2

Загальний відділ (звернення громадян, пропозиції, заяви, скарги, запити на інформацію)

розташований в приміщенні Донецької селищної ради

смт Донець, вул. Центральна, б. 40

3

Відділ культури, молоді та спорту

смт Донець вул. Центральна, б. 38

приміщення музичної школи, 2 поверх

4

смт Донець, вул. Центральна, б. 3 (Донецький ліцей №2)

5

Центр надання соціальних послуг

Донецький ліцей №2,  смт Донець, вуд. Центральна, б. 3

(вхід зі зворотньої сторони будівлі)

тел.050-321-46-50

6

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» (реєстрація актів цивільного стану, реєстрація місця проживання)

знаходиться на території Донецького ліцею №1, смт Донець, вул. Центральна, б. 29 (приміщення колишнього інтернату)

7

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин

8

Служба у справах дітей

9

Відділ надзвичайних ситуацій, військового обліку, мобілізаційної роботи

Сектор громадської безпеки та взаємодії з правоохоронними органами

знаходяться на території Донецького ліцею №1, смт Донець, вул. Центральна, б. 29 (приміщення колишнього інтернату)
10 Відділ житлово-комунального господарства, транспортного сполучення та благоустрою смт Донець, вул.Весняна 44