адміністративних послуг, які надаються у Відділі

“Центр надання адміністративних послуг»

Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

1. Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців:

1.1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування).

1.2. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування).

1.3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).

1.4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування).

1.5. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).

1.6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).

1.7. Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

1.8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

1.9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).

1.10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).

1.11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).

1.12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

1.13. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).

1.14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

1.15. Державна реєстрація фізичної особи підприємцем.

1.16. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.17. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

1.18. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

1.  Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

2.Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

2.1. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

2.2. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно.

2.3. Державна реєстрація обтяження речового права на нерухоме майно.

2.4. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

2.5. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

2.6. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки.

3. Реєстрація місця проживання особи.

3.1. Реєстрація місця проживання особи з внесенням відповідного запису в документі, що посвідчує особу громадянина України.

3.2. Видача довідки про реєстрацію місця проживання (додаток 13).

4. Зняття з реєстрації місця проживання особи.

1. Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання (додаток 16).

2. Зняття з реєстрації місця проживання особи з внесенням відповідного запису в документі, що посвідчує особу громадянина України.

4.3. Внесеня відповідного запису до документа, що посвідчує особу громадянина України, про перейменування селища, сіл та вулиць.

5. Державна реєстрація актів цивільного стану.

5.1. Державна реєстрація шлюбу.

5.2 Державна реєстрація розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має    дітей.

5.2. Державна реєстрація народження фізичної особи та її походження.

5.3  Державна реєстрація зміни імені.

5.3. Державна реєстрація смерті.