НАЗДРАЧОВ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

(Донецький селищний голова)

Народився 15 травня 1964 року в селищі Андріївка в сім’ї робітників.

Після закінчення Андріївської середньої школи №1 вступив до Зміївського коледжу.

Був призваний на дійсну строкову службу з травня 1982 року по червень 1984 року.

• З 1984 по 1986 рік був курсантом у Харківському пожежно-технічному училищі МВС СРСР та отримав спеціальність «Протипожежна техніка та безпека».
  • З 1986 – 1992 рік проходив службу від інспектора до старшого інженера в ДПЧ – 23 по охороні об’єктів підприємства «Шебелинкагазвидобування».
  • У 1992 році був направлений для проходження служби у відділ міліції з оперативного обслуговування об’єктів підприємства «Шебелинкагазвидобування». Займав посади оперативного уповноваженого у відділені карного розшуку державної служби по боротьбі з економічними злочинами.
  • У 1997 році переведений на службу до Балаклійського районного відділу внутрішніх справ старшим оперативним черговим Червонодонецького селищного відділу міліції.
  • З грудня 2002 по жовтень 2016 року – на посаді державного службовця в Червонодонецькій селищній раді;
  • У  2002 році – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, каденцію Ⅴ скликання ради.
  • У 2006 році обраний селищним головою.
  • З 2010 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, каденцію Ⅶ скликання ради.
  •  У 2015 році – обраний селищним головою.
  • З вересня 2017 року – директор підприємства ЖКГ «Курганське».
  • 22 грудня 2019 року відбулись перші вибори депутатів селищної ради об'єднаної територіальної громади та селищного голови Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Наздрачова Анатолія Петровича обрано на посаду Донецького селищного голови, якого визнано переможцем, що набрав із семи кандидатів на посаду селищного голови найбільшу кількість голосів: 2442 голоси ( складає 46.75 % від 5224 - кількості осіб, що взяли участь у голосуванні).

На І сесії VІІ-І скликання від 22 січня 2020 року Анатолію НАЗДРАЧОВУ визнано повноваження селищного голови.

Донецька селищна рада VІІ-І скликання  складалась з двох територіальних громад (загальна чисельність населення Донецької селищної ради - 19983 осіб) :

- територіальної громади Донецької селищної ради: смт Донець та сіл Дальня Шебелинка, Копанка, Прогрес, Червона Гірка Балаклійського району Харківської області ;

- територіальної громади Андріївської селищної ради: смт Андріївка Балаклійського району Харківської області.

25 жовтня 2020 року відбулись перші вибори депутатів селищної ради та селищного голови Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Наздрачова Анатолія Петровича обрано на посаду Донецького селищного голови, якого визнано переможцем, що набрав із чотирьох кандидатів на посаду селищного голови найбільшу кількість голосів: 2306 голоси ( складає 41.07 % від 5614 - кількості осіб, що взяли участь у голосуванні).

На І сесії VІІІ скликання від 17 грудня 2020 року Анатолію НАЗДРАЧОВУ визнано повноваження селищного голови.

Донецька селищна рада VІІІ скликання складається з п'яти територіальних громад-  головної садиби  з адміністративним центром в смт Донець та сіл Дальня Шебелинка, Копанка, Прогрес, Червона Гірка;

та чотирьох старостинських округів:

- Андріївський старостинський округ з центром в смт Андріївка до складу якого входить смт Андріївка ;

- Пришибський старостинський округ з центром в селі Пришиб до складу якого входять село Пришиб, село Явірське, селище Покровське ;

- П'ятигірський старостинський округ з центром в селищі П'ятигірське до складу якого входять селище П'ятигірське, село Серафимівка, село Глазунівка ;

- Шебелинський старостинський округ з центром в селі Шебелинка до складу якого входять село Шебелинка, село Новотроїцьке .