Про Донецьку селищну раду

Донецька селищна об’єднана територіальна громада – це перлина Слобожанщини, багата корисними копалинами, мисливськими угіддями та родючими землями, інвестиційно приваблива територія з потенціалом для розвитку промисловості, підприємництва, місце, де дбають про добробут та комфортні умови життя кожного мешканця.

11 вересня 2019 року Донецька селищна рада відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та рішення LXXIV сесії  VII скликання №1889-VII Про добровільне об’єднання територіальних громад" вирішила об’єднатися у Донецьку селищну об'єднану територіальну громаду, до якої увійшли територіальні громади: Донецька селищна рада (смт Донець, село Дальня Шебелинка, село Копанка, село Прогрес, село Червона Гірка) та Андріївська селищна рада (смт Андріївка).

Адміністративним центром Донецької селищної об’єднаної територіальної громади є селище міського типу Донець Балаклійського району Харківської області.