Донецька селищна рада
Балаклійського району Харківської області Україна

06 Січня, 2021 р., 13:30
Шановні жителі громади!   Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії, віра в добро, на здійснення більш заповітних мрій і помислів. Нехай цього річне Різдво стане початком нової щасливої дороги в Новий Щасливий рік.
04 Січня, 2021 р., 11:18
Донецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад відділів та управлінь, центрів селищної ради  із зазначенням типових професійно-кваліфікаційних вимог  Територіальний центр соціального обслуговування:

31 Грудня, 2020 р., 11:26
Донецька селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад відділу  та служби  селищної ради  із зазначенням типових професійно-кваліфікаційних вимог

31 Грудня, 2020 р., 09:57
Шановні жителі громади!