Донецька селищна рада

Балаклійського району Харківської області Україна

16 Липня, 2020 р., 10:55
              Виконавчий комітет Донецької селищної ради повідомляє, що в період збирання врожаю на території ОТГ заборонено випалювати стерню, суху траву, поживні залишки  та солому на полях так як це може привести до пожеж на полях, територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, що в свою чергу може призвести до завдання  значних збитків державі та громадянам!.

10 Липня, 2020 р., 10:06
      Відповідно до рекомендацій регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, протокол за № 17 від 03 липня 2020 року, протоколу за № 14 від 06 липня 2020 року Балаклійської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Донецької ОТГ впровадити ряд заходів з метою запобігання поширення COVID-1, а саме: