Порядок денний до ІІ сесії від 21 грудня 2020 року

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      134 /  02-30/1

Від  18 грудня 2020  року

Про  скликання    позачергової  ІІ  сесії   Донецької селищної ради  VІІІ  скликання

відповідно до ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Донецької селищної ради,  скликати     позачергову ІІ  сесію Донецької селищної ради    VІІІ  скликання   21 грудня 2020 року   о 14-00 год.  у приміщенні дитячої музичної  школи за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 38.  З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів, присутніми на пленарному засіданні ради особам  бути у засобах індивідуального захисту.

На порядок денний винести питання:

1. Про затвердженя Регламенту ради

2. Про надання згоди  на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області  у комунальну власність Донецької територіальної громади  підприємств, організацій, установ, закладів освіти району та їх нерухомого майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області

3. Про надання згоди Донецькому селищному голові на підписання меморандуму співфінансування   об’єктів спільного користування.

4. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги».  Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини  смт Донець

5. Про створення бюджетної установи “Місцева пожежна охорона Донецької селищної ради”

6. Про створення  територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)

7. Про створення   комунального закладу «Централізована бібліотечна система»

8. Про внесення змін  до рішення селищної ради  «Про селищний бюджет  на  2020 рік»,  та до Програм селищної ради.

9.  Про організацію громадських робіт на території Донецької селищної ради у 2021 році

10. Про організацію суспільно корисних робіт  у 2021 році

11. Про розгляд  протоколу постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури

12. Різне:        - розгляд  звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА           А. П. НАЗДРАЧОВ