Донецька селищна рада
Балаклійського району Харківської області Україна

Повідомлення про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного та головного спеціалістів Фінансового відділу Донецької селищної ради

Дата: 29.01.2021 16:59

про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної

посади провідного та головного спеціалістів Фінансового відділу  Донецької селищної ради

Конкурсна комісія Донецької селищної ради інформує  про результати проведення конкурсу на заміщення  вакантної посад головного та провідного спеціаліста   Фінансового відділу Донецької селищної ради.

Конкурс було оголошено  розпорядженням селищного голови №149-02-30/1  від 24.12.2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у Донецькій селищній раді  Балаклійського Харківської. Конкурс ( іспит) відбувся 26.01.2021р.

Відповідно протоколу конкурсної комісії  №  2 від    27 січня 2021року.

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади  головного спеціаліста Фінансового відділу  Донецької селищної ради визначено – Коробку Ларису Валентинівну.

Другим кандидатом  за результатами конкурсу зайняття вакантної посади  головного спеціаліста Фінансового відділу  Донецької селищної ради визначено    Линник Олену Миколаївну.

Третім кандидатом за результатами конкурсу зайняття вакантної посади  провідного  спеціаліста Фінансового відділу  Донецької селищної ради визначено Супрун Людмилу Анатоліївну.

Голова Конкурсної комісії                                                       Наталя ШИНКАРЕНКО