Увага конкурс

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради, затвердженого рішенням Донецької селищної ради від 28.01.2021 № 175-VІII, «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я входять шість осіб у рівній кількості:

- представники органу управління;

- представники трудового колективу відповідного медичного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку належних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої документально підтверджено інформацію про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладання адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати органові управління письмову заяву про самовідвід.

У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.

У разі виникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, після формування складу конкурсної комісії такий член конкурсної комісії підлягає заміні відповідним суб’єктом подання, який запропонував кандидатуру зазначеного члена конкурсної комісії, не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

Пропонуємо трудовим колективам та галузевим професійним спілкам, громадським об’єднанням у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності надати відповідні пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Пропозиції, оформлені належним чином, просимо надати протягом 15-ти днів з моменту публікації оголошення (по 18.02.2021 включно) до Донецької селищної ради (смт. Донець, в.Центральна 40), телефон для довідок: (05749) 91- 7-24.