Чергова VІІІ сесія Донецької селищної ради VІІІ скликання - 26 лютого 2021 року о 14-00 год. у приміщенні Шебелинського сільського клубу за адресою: село Шебелинка, вулиця Центральна, 4

Дата: 16.02.2021 12:47

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 39 / 02-30

Від 15 лютого 2021 року

Про скликання чергової VІІІ сесії Донецької селищної ради VІІІ скликання

відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Донецької селищної ради, затвердженого рішенням № 27-VІІІ від 21.12.2020 року ІІ сесії VІІІ скликання, скликати чергову VІІІ сесію Донецької селищної ради VІІІ скликання 26 лютого 2021 року о 14-00 год. у приміщенні Шебелинського сільського клубу за адресою: село Шебелинка, вулиця Центральна, 4 Донецької селищної ради. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами), Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів, присутніми на пленарному засіданні ради особам бути у засобах індивідуального захисту та на достатньої відстані один від одного що не менше 1.5 м один від одного.

На порядок денний винести питання:

1. Про виконання селищного бюджету за 2020 рік (Донецька селищна рада ).

2. Про виконання селищного бюджету за 2020 рік (Андріївська селищна рада ).

3. Про виконання сільського бюджету за 2020 рік (Пришибська сільска рада )

4. Про виконання сільського бюджету за 2020 рік (П'ятигірська сільска рада )

5. Про виконання сільського бюджету за 2020 рік (Шебелинська сільска рада )

6. Про внесення змін до рішення селищної ради «Про селищний бюджет на 2021 рік», та до Програм селищної ради.

7. Про затвердження структури, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів у новій редакції

8. Про затвердження штатного розпису на 2021 рік Донецької селищної ради у новій редакції

9. Про надання пільги багатодітним сім’ям селищної ради у вигляді зменшення батьківської плати за харчування дітей та надання пільги малозабезпеченим сім'ям, в яких виховуються діти, у вигляді звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах селищної ради

10. Розгляд питань землевідведення, землекористування та інших питань, що стосуються земельного фонду на території селищної ради

11. Різне: - розгляд звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                                                 Анатолій НАЗДРАЧОВ