Донецька селищна рада
Балаклійського району Харківської області Україна

Розподіл природного газу

Дата: 16.02.2021 20:30

Шановні мешканці смт. Донець та с. Копанка!

З 1 березня 2021 року ВАТ «Харківгаз» припиняє свою діяльність з розподілу природного газу на території

двох населених пунктів смт. Донець та с. Копанка. Згідно з постановою НКРЕКП №56 від 20.01.2021 року єдиним ліцензійним оператором газорозподільних мереж в цих двох населених пунктах Донецької об’єднаної територіальної громади, є підприємство Групи Нафтогаз – ВАТ «Кіровоградгаз», контрольний пакет акцій якого належить НАК «Нафтогаз України».

Експлуатація газорозподільної системи в смт Донець та с. Копанка буде здійснюватися шляхом створення відокремленого структурного підрозділу ВАТ «Кіровоградгаз» за місцем провадження діяльності - смт Донець. Підрозділ в процесі створення, визначені виробничі приміщення для розміщення

персоналу, техніки та обладнання.

До кінця цього місяця всі споживачі природного газу смт. Донець та с. Копанка повинні укласти договори розподілу природного газу.

Сьогодні на території об’єднаної територіальної громади працює дільниця за адресою: смт. донець, вул. Центральна,1, куди ви можете особисто прийти з необхідним пакетом документів та підписати договір.

Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації.