Молодіжний конкурс!!!

Дата: 26.02.2021 14:03

МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС НА КРАЩУ ЕКСКУРСІЮ «ВІДКРИВАЙМО ХАРКІВЩИНУ»-2021

1 лютого 2021 року стартував молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», який проводиться вже третій рік поспіль за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ «Харківський обласний центр молоді» та закладів вищої освіти Харківської області, які входять до міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму», за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Конкурс проводиться з метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю.

До участі запрошуються:

• студенти будь-якого закладу вищої освіти Харкова,
  • талановита та креативна молодь територіальних громад,
  • представники молодіжних організацій,
  • ініціативні групи Харківської області,
  • усі зацікавлені представники молоді.

З умовами конкурсу можна ознайомитись у Наказі про конкурс та у Положенні про проведення обласного молодіжного конкурсу на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину» за посиланням (тисніть - та скачуйте / друкуйте його).

(для зручного заповнення) Скачати окремо документ "Заявка на участь у Конкурсі" можна за посиланням.