Відбувся конкурс 05 березня 2021року

Конкурсною комісією, утвореною за розпорядженням голови Донецької селищної ради від 18.02.2021 р.№42/02-30, у складі: Анна Прись-Бикова – начальник Загального відділу Донецької селищної ради, Лілія Гореза – лікар –педіатр АЗПСМ смт Донець комунального некомерційного підприємства «Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги Балаклійської міської ради Харківської області, Тетяна Єфремова – старша – медична сестра АЗПСМ смт Донець комунального некомерційного підприємства «Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги Балаклійської міської ради Харківської області, Наталя Новах –сімейний лікар, завідуюча АЗПСМ с.Пришиб, Наталія Черненко – керуюча справами (секретар виконкому) Донецької селищної ради, Дар’я Архипченко – сімейний лікар, АЗПСМ смт Донець комунального некомерційного підприємства «Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги Балаклійської міської ради Харківської області. 05 березня 2021 року було заслухано конкурсну пропозицію і проведено співбесіду з претендентом на займання вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради Середою М.І.

Відео звіт

протокол № 2 и 3