Затвердження звітів про виконання бюджетів за 2020 рік селищних та сільських рад, що увійшли до складу територіальної громади Донецької селищної ради

Дата: 05.03.2021 15:30

що увійшли до складу територіальної громади Донецької селищної ради

Рішення чергової VІІІ сесії VІІІ скликання від 26 лютого 2021 року:

1. № 181-VІІІ “Затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2020 рік (20301403000) Донецька селищна рада VІІ-І скликаня”(код бюджету)

2. № 182-VІІІ “Затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2020 рік (20301401000) Андріївська селищна рада VІІ-І скликаня”(код бюджету)

3. № 183-VІІІ “Затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2020 рікПришибської сільської ради VІІ скликаня ”

4. № 184-VІІІ “Затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2020 рік П'ятигірської сільської ради VІІ скликаня ”

5. № 185-VІІІ “Затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2020 рік Шебелинської сільської ради VІІ скликаня ”