Результати конкурсу на зайняття  посади директора комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медико- санітарної допомоги» Донецької селищної ради

Дата: 09.03.2021 15:26

05 березня 2021 року в приміщенні Донецької селищної ради, що знаходиться за адресою:                     смт Донець,  вул. Центральна, б. 40, відбувся конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради.

На розгляд конкурсної комісії була подана одна заява про участь у конкурсі, з доданими до неї документами, від Середи Миколи Івановича.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції та проведеної співбесіди з кандидатом на посаду,  конкурсна комісія, шляхом поіменного голосування, визначила  переможцем конкурсу на зайняття посади директора  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради          Середу Миколу Івановича.

Відеозапис проведення конкурсу знаходиться за посиланням: …

Секретар конкурсної комісії з проведення

Конкурсу на зайняття посади директора

комунального некомерційного підприємства