Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №  75    04 /  02-30 Про скликання  ІІІ засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІII скликання 30 березня  2021 року

Дата: 23.03.2021 22:09

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №  75    04 /  02-30

Від 22 березня 2021  року

Про скликання  ІІІ засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради
VІII скликання 30 березня  2021 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати  ІІІ засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання 30 березня  2021 року о 14-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про затвердження Інструкції з питань діловодства в Донецькій селищній раді.
  2. Про закріплення території обслуговування за дошкільними навчальним закладами Донецької селищної ради .
  3. Про надання дозволу на оформлення договору купівлі- продажу квартири на Ім’я неповнолітньої дитини.
  4.  Про надання дозволу на посвідчення про вчинення правочину.
  5. Про встановлення на квартирний облік дітей позбавлених батьківського піклування.

6  . Різне:              - розгляд  звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів під  час  загальнонаціонального карантину, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                          А. П. НАЗДРАЧОВ