До уваги громадян! Видача талонів для пільгового проїзду в автотранспорті

Дата: 24.03.2021 12:15

До уваги громадян!

Видача талонів для пільгового проїзду в автотранспорті

Донецька селищна рада повідомляє, що з 25 березня по 1 квітня 2021 року розпочнеться видача талонів для пільгового проїзду на діючі маршрути у автотранспорті загального користування на І місяць особам, які мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства України, та пенсіонерам за віком, які зареєстровані в населених пунктах в адміністративних межах Донецької селищної ради.

Талони видаватимуться відповідно до місця реєстрації в старостинських округах (Андріївський, Пришибський, П'ятигірський, Шебелинський) та Донецькій селищній раді  з 09.00 до 16.00.

Для отримання талонів громадяни, що мають право на безкоштовний проїзд, звертаються особисто.

При собі мати оригінали документів:

• паспорт;
  • посвідчення, яке надає право на пільговий проїзд у  громадському транспорті. (пенсійне, пільгове)

НАГАДУЄМО, що з метою вживання необхідних заходів для безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України корона вірусної інфекції COVID-19, громадяни повинні дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів: засоби індивідуального захисту та дотримуватись дозволеної безпечної дистанції.