Увага нерест!

  • 951

Фото без опису

Увага! Розпочався нерест!

З 1 квітня 2021 року в більшості українських водойм розпочинається весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів????

Рибалкам на замітку інтерактивні карти дозволених та заборонених для любительского рибальства ділянок під час нересту в 2021 році?? https://bit.ly/2PBfmyt

Правила лову риби під час нересту передбачають:

????вилов лише з берега, лише в межах населеного пункту;

????лише дозволеними знаряддями лову – 1 вудкою/донкою з одним гачком або спінінгом;

????дотримання норм вилову – до 3 кг/день на людину, лише в дозволених місцях;

????рибалка в природних нерестовищах і на території зимувальних ям категорично заборонена.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил рибальства, в тому числі і за пересування плавзасобів в період нересту по воді, передбачено:

????попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 грн, на посадових осіб від 170 до 510 грн;

????за грубе порушення правил рибальства (наприклад, за рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел тощо) передбачено штраф 340-680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, на посадових осіб 510-850 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність:

????штраф 3400 – 6800 грн або позбавлення волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів.

?????В кожної рибини є своя ціна. Крім штрафу за незаконний вилов правопорушник змушений буде відшкодувати збитки за кожну виловлену рибину, незалежно від її розміру та ваги.

???? Збережіть та поділіться інформацією із друзями