Підготовка до Дня довкілля та питання благоустрою

Дата: 07.04.2021 15:49

Питання благоустрою одне з найважливіших в нашій громаді! Весна – це початок змін та краси,тому за круглим столом відбулося оговорення благоустрою зі старостами Андріївки, Пришибу, П’ятигірська та Шебелинки, щодо необхідності придбання газонокосарок, лампочок для вуличного освітлення, закупівлі фарби для відновлення покриття пам'ятників, вапто та інвентар. Підготовка до Дня довкілля.

Оговорення плану ремонту доріг з чіткими сроками і вимогами, щодо виконання ямкового ремонту вулиць с.Андріївка – вул.Тітова, вул.Підченка, вул. Червонодонецька, вул. Центральна, вул.Українська, с. Пришиб – вул.Данилевського.

Склали звернення до Балаклійського Укравтодору з приводу ремонту дороги від с.Покровського до ШВПГКН УПГГК.