Робочі моменти

Дата: 08.04.2021 17:05

8 квітня заступник селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів Донецького селищного голови Наталія Шинкаренко та начальник відділу культури, молоді та спорту Сергій Кунденко в робочій поїздці по старостинським округам ознайомились з роботою закладів культури Донецької селищної ради.

Під час спілкування з керівниками клубів були обговорені нагальні потреби для забезпечення належного функціонування закладів та пріоритетні напрямки роботи в наданні якісних культурних послуг мешканцям населених пунктів громади.

На сьогодні, головним питанням залишається завершення капітального ремонту Пришибського сільського клубу.