Відділ освіти інформує

Дата: 14.04.2021 09:50

«Якісна школа — це середовище, у якому дитина щаслива» — з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

У межах кампанії створено інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа і система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту — нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти вивчають освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на вебсайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як можна долучитися до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою qualityeducation.org.ua, а відеоролики розміщені на ютуб-каналі Служби.

Начальник відділу освіти                                     Тетяна ШЕЛЕСТ