Додаток №2 до розпорядження від 12.01.2021 р. № 03/02-30 Склад робочої групи

  • 153

Додаток №2

до розпорядження

від 12.01.2021 р. № 03/02-30

 

 

Склад Робочої групи

з розроблення проекту стратегії розвитку

Донецької територіальної громади на період

до 2027 року

 

1.

НАЗДРАЧОВ

Анатолій Петрович

голова селищної ради,

голова Робочої групи

2.

МИХАЙЛІЧЕНКО

Анатолій Миколайович

перший заступник селищного голови,

заступник голови Робочої групи

3.

ШИНКАРЕНКО

Наталія Олександрівна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів,

заступник голови Робочої групи

4.

ЧЕРНЕНКО

Наталя Вікторівна

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,

сектретар Робочої групи

5.

РОДЧЕНКО

Володимир Борисович

Консультант зі стратегічного планування,

доктор економічних наук, професор,

Заступник директора ННІ "Каразінська школа бізнесу" Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна,

6.

МЕЛАНКО

Олена Віталіївна

Спеціаліст І категорії Відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій

7.

ПРИСЬ-БИКОВА

Анна Юріївна

Спеціаліст І категорії Загального відділу

 

8.

СОРОКІВСЬКА

Олена Григорівна

Спеціаліст І категорії Відділу містобудування, архітектури та земельних відносин

9.

ВАЩЕНКО

Вікторія Вікторівна

Спеціаліст І категорії Відділу соціального захисту населення

10.

ГРИГОРЕНКО

Сергій Сергійович

Староста Андріївського старостинського округу №1

 

11.

ШЕРЕМЕТ

Дмитро Миколайович

Староста П’ятигірського старостинського округу №2

 

12.

МАРТИНОВА

Оксана Василівна

Староста Шебелинського старостинського округу №3

13.

УСТИЧЕНКО

Ольга Єгорівна

Староста Пришибського старостинського округу №4

 

14.

КРАВЧЕНКО

Ірина Володимирівна

Т.в.о. начальника Фінансового відділу

 

15.

МАСЕЛЬСЬКИЙ

Степан Іванович

Депутат Харківської обласної ради (за згодою)

 

16.

РУСЕЦЬКИЙ

Анатолій Анатолійович

Депутат Харківської обласної ради (за згодою)

17.

СОСНОВА

Олена Василівна

Депутат Донецької селищної ради, Директор Пришибського НВК (за згодою)

18

СЕРЕДА

Микола Іванович

Депутат Донецької селищної ради, Лікар КНЗ БРР «БЦКРЛ» (за згодою)

19.

БОЧАРОВ

Олександр Володимирович

Депутат Донецької селищної ради,

Директор ТОВ «АГРОСЕТ» (за згодою)

20

ГАЛУШКА

Євген Васильович

Депутат Донецької селищної ради, Інженер з технічного нагляду ШВПГТК (за згодою)

 

21.

ВОРОПАЙ

Андрій Петрович

Депутат Донецької селищної ради, Майстер цеху енергозабезпечення ГУ «Шебелинкагазвидобування» (за згодою)

22.

ІВАЩЕНКО

Олександр Миколайович

Депутат Донецької селищної ради,

Фізична особа-підприємець (за згодою)

23.

СТЕПАНЕНКО

Вадим Іванович

Депутат Донецької селищної ради,

Фізична особа-підприємець (за згодою)

24.

ЛЕЩЕНКО

Людмила Сергіївна

Депутат Донецької селищної ради, ГПУ «Шебелинкагазвидобування» (за згодою)

25.

ДЬЯЧЕНКО

Андрій Володимирович

Директор КП ПСР «П’ятигірське»

 

26.

ПЕНЗІНА

Оксана Іванівна

Директор Донецького ДНЗ (ясла-садок) №1 (за згодою)

27.

ШЕЛЕСТ

Тетяна Василівна

Директор Андріївської ЗОШ №2 (за згодою)

28.

ВОРОН

Віра Григорівна

Директор П’ятигірської музичної школи (за згодою)

29.

ЩИРОВА

Оксана Іванівна

Директор Донецької музичної школи (за згодою)

30.

ПОРУБАЙ

Наталія Олександрівна

Фізична особа-підприємець (за згодою)

 

31.

ОЛЮНІНА

Тетяна Сергіївна

Фізична особа-підприємець (за згодою)

 

32.

СОБКІВ

Віктор Костянтинович

Пенсіонер,  (за згодою)

 

33.

ВАЩЕНКО

Євген Миколайович

Мешканець (за згодою)

34.

БИКОВ

Ярослав Юрійович

Мешканець (за згодою)

 

 

 

Керуюча справами (секретар )

виконавчого комітету                                                                              Н.В.Черненко