Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Донецької територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 23.01.2021 15:34

22 січня Донецька територіальна громада провела перше засідання робочої групи з написання стратегії розвитку до 2027 року. Громаду було обрано переможцем на основі відкритого конкурсу серед територіальних громад Харківщини для надання підтримки у розробці стратегій розвитку від Програми U-LEAD.

До заходу долучився експерт з розробки стратегії місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Володимир Родченко. Він ознайомив присутніх фахівців з ключовими принципами стратегічного планування розвитку тергромад, а саме з економічними, соціальними та часовими аспектами планування.

Говорили також про:

• нормативне забезпечення планування місцевого розвитку в Україні;
  • ключові законодавчі акти у сфері стратегічного управління тергромади;
  • державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 роки;
  • стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки;
  • методологію процесу стратегічного планування місцевого розвитку: сталість, основні етапи, залучення громадськості;
  • взаємозв’язок стратегічного, просторового та бюджетного планування;
  • передумови розроблення аналітичної частини стратегії;
  • визначення порівняльних переваг, викликів та ризиків.

Окремо був проведений огляд процесу стратегічного планування стратегії розвитку Донецької селищних територіальної громади та огляд документів для створення соціально-економічного аналізу.

Наступне засідання планується провести в квітні місяці. Матеріали, підготовлені в процесі роботи над Стратегією, публікуються на веб-сайті громади в розділі «Стратегія розвитку».

ПРОТОКОЛ №1