Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №   105/  02-30 від 14 квітня 2021 року Про скликання ІV засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІII скликання 22 квітня 2021 року

Дата: 20.04.2021 09:35

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №   105/  02-30

Від  14 квітня 2021  року

Про скликання ІV засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради
VІII скликання 22 квітня 2021 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати  ІV  засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання  22 квітня  2021 року о 14-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про складання переліку інвестиційно- привабливих об’єктів по Донецькій селищний раді.
  2. Про стан військового обліку та проведення роботи щодо забезпечення призивної компанії на території Донецької селищної ради.
  3. Про присвоєння адреси групі нежитлових приміщень.
  4. Про надання статусу  дитини позбавленої батьківського піклування.
  5. Про утворення комісії з питань захисту прав дітей Донецької селищної ради.
  6. Про приватизацію квартири багатоквартирного будинку.
  7. Про виплату одноразової матеріальної допомоги постраждалим внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій ( пожежі).
  8. Про виплату одноразової грошової допомоги ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЄС у зв’язку з відзначенням 35 річниці.
  9. Про виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав, з нагоди відзначення дня Пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  10. Про придбання продуктових наборів ветеранам та учасникам Другої світової війни,  сім’ям загиблих  з нагоди відзначення дня Пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
  11. Про виплату матеріальної допомоги на лікування у зв’язку із хворобою.
  12. Про виплати допомоги на поховання.

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, лист Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                              Анатолій НАЗДРАЧОВ