Виконавчий комітет розглянув ряд важливих питань

Дата: 23.04.2021 09:45

22 квітня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради, яке пройшло під керівництвом селищного голови Анатолія Наздрачова. У ході засідання розглянуто низку важливих питань  різних сфер життєдіяльності громади. Одними з найважливіших були:

Про виплату одноразової грошової допомоги ліквідаторам та вдовам учасників ліквідації аварії на ЧАЄС у зв’язку з відзначенням 35 річниці

Про виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав, з нагоди відзначення дня Пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Про виплату одноразової матеріальної допомоги ветеранам та учасникам Другої світової війни, сім’ям загиблих  з нагоди відзначення дня Пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.