Порядок денний позачергової ХІІІ сесії Донецької селищної ради VІІІ скликання від 27.04.2021 року Опубліковано 23.04.2021 о 11.47

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 109 / 02-30

Від 23 квітня 2021 року

Про скликання позачергової ХІІІ сесії Донецької селищної ради VІІІ скликання

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 ( зі змінами) додатково до обмежень, передбаченої пунктом 3 цієї постанови, рішеннями регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ( протокол № 9 від 09 квітня 2021 року ) районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( протокол № 6 від 10 квітня 2021 року) - Донецькою місцевою комісією з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 12.04.2021 року) встановлено з 00 годин 00 хвилин 12 квітня 2021 року на території Донецької селищної ради «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»відповідно до п. 6 ст 25 Регламенту Донецької селищної ради, затвердженого рішенням № 27-VІІІ від 21.12.2020 року ІІ сесії VІІІ скликання, скликати позачергову ХІІІ сесію Донецької селищної ради VІІІ скликання 27 квітня 2021 року о 12-00 год.

Засідання позачергової ХІІІ сесії провести у режимі online за допомогою програми “конференції ZOOM“; присутнім на пленарному засіданні ради у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40, особам бути у засобах індивідуального захисту та на достатньої відстані один від одного

На порядок денний винести питання:

1. Щодо забезпечення організації проведення навчальних зборів з резервістами оперативного резерву підрозділів територіальної оборони.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради «Про селищний бюджет на 2021 рік», та до Програм селищної ради.

3. Про оренду майна комунальної власності територіальної громади Донецької селищної ради та Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади Донецької селищної ради (регуляторна діяльність)

4. Про затвердження норм витрат палива і мастильних матеріалів по Донецькій селищній раді.

5. Різне: - розгляд звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

Донецький селищний голова (оригінал підписано) Анатолій НАЗДРАЧОВ

Опубліковано 23.04.2021 о 11.47