Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я      № 104/02-30 Про внесення змін до складу Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Донецької територіальної громади до 2027 року  

  • 134

УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я      № 104/02-30

 

          Від 14 квітня 2021 року

 

Про внесення змін до складу Робочої групи

з розробки Стратегії розвитку

Донецької територіальної громади до 2027 року  

 

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення безперервної роботи робочої групи з розробки Стратегії розвитку Донецької територіальної громади  до 2027 року:  

 

1. Внести зміни до складу Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Донецької територіальної громади  до 2027 року, створеної розпорядженням селищного голови від 12.01.2021р. № 03/02-03 «Про затвердження Положення та складу Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Донецької територіальної громади», виклавши його у новій редакції (додається).

 2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


    Селищний голова                                                Анатолій НАЗДРАЧОВ                  
 

 

Додаток №1

до розпорядження

від 14.04.2021 р. № 104/02-30

 

 

Склад Робочої групи

з розроблення проекту стратегії розвитку

Донецької територіальної громади на період

до 2027 року

 

1.

НАЗДРАЧОВ

Анатолій Петрович

голова селищної ради,

голова Робочої групи

2.

МИХАЙЛІЧЕНКО

Анатолій Миколайович

перший заступник селищного голови,

заступник голови Робочої групи

3.

ШИНКАРЕНКО

Наталія Олександрівна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів,

заступник голови Робочої групи

4.

ЧЕРНЕНКО

Наталя Вікторівна

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,

сектретар Робочої групи

5.

РОДЧЕНКО

Володимир Борисович

Консультант зі стратегічного планування,

доктор економічних наук, професор,

Заступник директора ННІ "Каразінська школа бізнесу" Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна,

6.

МЕЛАНКО

Олена Віталіївна

Начальник Відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Донецької селищної ради

7.

ПРИСЬ-БИКОВА

Анна Юріївна

Начальник Загального відділу Донецької селищної ради

8.

СОРОКІВСЬКА

Олена Григорівна

Начальник  Відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Донецької селищної ради

9.

ВАЩЕНКО

Вікторія Вікторівна

Начальник Відділу соціального захисту населення Донецької селищної ради

10.

ПЕТЧЕНКО

Тимофій Олександрович

Начальник Фінансового відділу Донецької селищної ради

11.

ДЬЯЧЕНКО

Андрій Володимирович

Начальник Відділу житлово-комунального господарства, транспортного сполучення та благоустрою Донецької селищної ради

12.

ШЕЛЕСТ

Тетяна Василівна

Начальник Відділу освіти Донецької селищної ради

13.

ГРИГОРЕНКО

Сергій Сергійович

Староста Андріївського старостинського округу №1

 

14.

ШЕРЕМЕТ

Дмитро Миколайович

Староста П’ятигірського старостинського округу №2

 

15.

МАРТИНОВА

Оксана Василівна

Староста Шебелинського старостинського округу №3

16.

УСТИЧЕНКО

Ольга Єгорівна

Староста Пришибського старостинського округу №4

 

17.

МАСЕЛЬСЬКИЙ

Степан Іванович

Депутат Харківської обласної ради (за згодою)

 

18

РУСЕЦЬКИЙ

Анатолій Анатолійович

Депутат Харківської обласної ради (за згодою)

19.

СОСНОВА

Олена Василівна

Депутат Донецької селищної ради, Директор Пришибського НВК (за згодою)

20.

СЕРЕДА

Микола Іванович

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради (за згодою)

21.

БОЧАРОВ

Олександр Володимирович

Депутат Донецької селищної ради,

Директор ТОВ «АГРОСЕТ» (за згодою)

22.

ГАЛУШКА

Євген Васильович

Депутат Донецької селищної ради, Інженер з технічного нагляду ШВПГТК (за згодою)

 

23.

ВОРОПАЙ

Андрій Петрович

Депутат Донецької селищної ради, Майстер цеху енергозабезпечення ФГУ «Шебелинкагазвидобування» (за згодою)

24.

ІВАЩЕНКО

Олександр Миколайович

Депутат Донецької селищної ради,

Фізична особа-підприємець (за згодою)

25.

СТЕПАНЕНКО

Вадим Іванович

Депутат Донецької селищної ради,

Фізична особа-підприємець (за згодою)

26.

ЛЕЩЕНКО

Людмила Сергіївна

Депутат Донецької селищної ради, начальник юридичного відділу ФГУ «Шебелинкагазвидобування» (за згодою)

27.

САФОНОВА

Вікторія Володимирівна

Депутат Донецької селищної ради, Провідний фахівець сектору регіонального розвитку, ФГУ «Шебелинкагазвидобування» (за згодою)

28.

ПЕНЗІНА

Оксана Іванівна

Директор Донецького ДНЗ (ясла-садок) №1 (за згодою)

29.

ВОРОН

Віра Григорівна

Директор П’ятигірської музичної школи (за згодою)

30.

ЩИРОВА

Оксана Іванівна

Директор Донецької музичної школи (за згодою)

31.

ПОРУБАЙ

Наталія Олександрівна

Фізична особа-підприємець (за згодою)

 

32.

ОЛЮНІНА

Тетяна Сергіївна

Фізична особа-підприємець (за згодою)

 

33.

ВАЩЕНКО

Євген Миколайович

Мешканець (за згодою)

34.

БИКОВ

Ярослав Юрійович

Мешканець (за згодою)

35.

ВОЛОСЕНКО

Любов Миколаївна

Заступник начальника Ізюмського відділу податків і зборів з юр.осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юр.осіб ГУ ДПС у Харківській області (за згодою)

 

 

 

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                              Н.В.Черненко