Тиждень безпеки життедіяльності дітей.

Дата: 25.04.2021 14:21

Кожна сім'я має скарб - це їх діти. В нашому суспільстві постає  нагальна  потреба  у  проведенні  належної  масово-роз’яснювальної  та  навчальної роботи серед дітей, щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності.   На  превеликий жаль, діти потрапляють у складні  та небезпечні для життя ситуації через нехтування елементарними правилами безпеки. А діти це - найцінніше, що в нас є. Це наше майбутне. З цією метою в  Донецькому ДНЗ (ясла-садок) №1 у рамках Тижня безпеки, було проведено   практичне  тренування з відпрацюванням дій по інструкції з питань евакуації. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку  рятувальникам пожежної частини №23 ДПРЧ  смт. Донець, які продемонстрували високі професійні навички і завидну мобільність та оперативність. У штучно змодельованій ситуації, максимально наближеній до реальної, швидко розгорнули «рукава», де  був «осередок» пожежі, миттєво налагодили роботу усіма способами пожежогасіння.  «Осередок займання» був швидко ліквідований. Після побаченого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця евакуація дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.