День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 19:14

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, вчених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

В Андріївському старостинському окрузі, Пришибському старостинському окрузі  та смт Донець відбулось покладання квітів та вшанування загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Також, рішенням сесії Донецької селищної ради було виділено матеріальну допомогу кожному ліквідатору наслідків ЧАЕС, що проживають на території Донецької селищної громади.