За ініціативою відділу освіти, Конкурс малюнків «Моя матуся»

Дата: 28.04.2021 10:35

У 2021році День матері в Україні припадає на 9 травня. З нагоди цієї події відділ освіти Донецької селищної ради  запрошує дітей старшого дошкільного віку та їх вихователів закладів дошкільної освіти Донецької селищної  територіальної громади взяти участь у   конкурсі малюнку  «Моя матуся »

Конкурс проводиться у номінаціях «Малюнок олівцями», «Малюнок фарбами». На конкурс подаються індивідуальні роботи оформлені на альбомному аркуші паперу, готові до експонування. Розмір альбомного аркуша А4 (210 x 297 мм).

Для участі у Конкурсі необхідно до 05 травня  2021 року подати до оргкомітету (відділу освіти) конкурсні роботи.

Висвітлення робіт переможців та учасників Конкурсу відбудеться 09 травня 2021 року.

Нагородження переможців відбудеться 12 травня 2021 року.

Конкурс дає дітям  можливість поглянути на маму іншими очима й висловити свою любов до неї мовою живопису.

Начальник відділу освіти                               Тетяна ШЕЛЕСТ