УВАГА!!! ІНФОРМУЄМО ЩОДО НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ З РЕЗЕРВІСТАМИ

Фото без опису Фото без опису

28 квітня 2021 року в приміщенні Донецької селищної ради відбулось засідання комісії. У відповідності до директиви Генерального штабу Збройних сил України від 20.01.2019 №321/239 дск, наказу військового комісару Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 16.04.2021 р №175 планується проведення навчальних зборів з резервістами оперативного резерву підрозділів територіальної оборони, з нашої ОТГ буде залучено 17 військовозобов’язаних.

Військовозобов’язані, призвані на навчальні збори у військові частини, забезпечуються грошовим, речовим, продовольчим та медичним забезпеченням відповідно до чинного законодавства.

Резервісту гарантується:

– збереження місця роботи;

– державне страхування на час зборів.

Резервіст забезпечується безкоштовно:

– військовою формою одягу;

– харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням під час зборів.

Закликаємо Вас бути відповідальними перед державою та інформуємо, що за порушення правил військового обліку громадяни, які не з’явились за викликом до Балаклійського РТЦК та СП несуть адміністративну відповідальність.