Привітання зі святом

Дата: 30.04.2021 11:00

Шановні жителі територіальної громади!

Протягом багатьох років 1 Травня відзначалось як свято солідарності всіх трудящих, тепер в Україні це свято весни і праці.

Першотравень завжди нагадує нам про пробудження весни, зміцнює наші прагнення до миру та злагоди, наші надії на покращення добробуту кожної родини. Це свято весни і єдності тих, хто знає ціну справжній праці, пишається її результатами і вміє відпочивати! Бажаємо вам величезних успіхів в роботі, цілеспрямованості і здорових амбіцій. Пам'ятайте - дорогу осилить той, хто йде! Бажаю удачі вам в усіх починаннях, безліч успішних проектів і багато щасливих днів у житті!

З повагою Донецький селищний голова                                            Анатолій НАЗДРАЧОВ