Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №  116 /  02-30 Про скликання позачергової  ХІV  сесії   Донецької селищної ради  VІІІ  скликання

Дата: 17.05.2021 09:18

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      116 /  02-30

Від  14 травня 2021  року

Про  скликання    позачергової  ХІV  сесії   Донецької селищної ради  VІІІ  скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Донецької селищної ради,  скликати     позачергову ХІV  сесію Донецької селищної ради    VІІІ  скликання   18 травня 2021 року   о 13-00 год.  у приміщенні  дитячої музичної  школи за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 38.  З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів, присутніми на пленарному засіданні ради особам  бути у засобах індивідуального захисту та на достатньої відстані один від одного.

На порядок денний винести питання:

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради  «Про селищний бюджет  на  2021 рік»,  та до Програм селищної ради.

2. Про затвердження Положення про конкурс призначення на посаду керівника закладів середньої  загальної  освіти

3. Про надання пільги багатодітним сім’ям селищної ради у вигляді зменшення батьківської плати за харчування дітей та надання пільги  малозабезпеченим сім'ям,  в  яких виховуються  діти, у вигляді звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах селищної ради

4. Щодо дострокового розірвання договору оренди комунального майна (об’єктів системи водопостачання) №001-ОС від 28.02.2020року з ТОВ «Курганський бройлер»

5.  Щодо надання фінансової допомоги на реконструкцію очисних споруд КП ДСР «П’ятигірське» на загальну кошторисну вартість будівництва

6.  Щодо виділення безповоротної фінансової допомоги ПЖКГ «Курганське» для погашення заборгованості із ПДВ основного платежу і списання   штрафної санкції

7. Щодо надання дозволу на проведення повторного коригування робочого проєкту капітального ремонту дорожнього покриття «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Першотравневій (від світлофорного об’єкта до площі Центральної включно) смт Андріївка Балаклійського району Харківської області».

8. Щодо передачи у повне господарське відання КП ДСР “П'ятигірське” нежитлового об'єкта- насосної станції другого підйому загальною площею 134 кв.м, що розташоване в селищі П'ятигірське, комплекс будівель і споруд № 23, будинок б/н.

9. Про розгляд заяви начальника Житлово-комунального підприємства Пришибської сільської ради  Бовкун Ірини Вікторівни про звільнення із займаної посади

10. Про розгляд  зверненя директора Харківської дирекції АТ “Укрпошта” Юрія САВЧЕНКА щодо ініціювання перед Урядом скасування Постанови кабінету міністрів України “ 227 від 29.03.2021 року

11. Розгляд питань землевідведення, землекористування та інших питань, що стосуються земельного фонду на території селищної ради.

12. Різне:        - розгляд  звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

Донецький селищний голова   (оригінал підписано)    Анатолій НАЗДРАЧОВ