Опитування від організації "СМАРТ МЕДІА"

Дата: 17.05.2021 16:41

Запрошуємо пройти опитування проєкту “Реформи для громадян”, який ставить собі за мету підвищити рівень залученості громадян до політичних процесів та реформ на сході Україні. Ми збираємо питання та думки для  кращої комунікації влади з громадянами. Просимо сприяти розповсюдженню опитування серед депутатів та членів Вашої громади: https://forms.gle/GtnaFjXJsm6HK88HA.

Громадська організація “СМАРТ МЕДІА” з 2019 року має значний досвід у комунікації реформ проведення низки заходів та публічних форумів щодо залучення громадян та комунікації з владою, у яких взяли участь представники центральної та місцевої влади. Серед наших проектів “Ціна голосу”, всеукраїнські форуми “Галерея реформ”, “Листівка реформ”, “Ярмарка реформ”, публічні дискусії  та вебінари “Галерея реформ”. Ознайомитись з результатами нашої роботи можна на нашому сайті та соцмережах:
YoutubeFacebookInstagram.

Інформацію надали

Голова Правління “СМАРТ МЕДІА”

Олександра Щукіна