Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      129 /  02-30    Від  21 травня 2021  року Про  скликання    чергової  ХV  сесії   Донецької селищної ради  VІІІ  скликання

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      129 /  02-30

Від  21 травня 2021  року

Відповідно до ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Донецької селищної ради,  скликати  чергову ХV  сесію Донецької селищної ради    VІІІ  скликання   02 червня 2021 року   о 13-00 год.  у приміщенні  дитячої музичної  школи за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 38.  З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів, присутніми на пленарному засіданні ради особам  бути у засобах індивідуального захисту та на достатньої відстані один від одного.

На порядок денний винести питання:

1.  Про встановлення місцевих податків і зборів на  2022 рік.

2.  Про затвердження Правил благоустрою території Донецької територіальної громади

3. Про затвердження Положення про передачу в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Донецької селищної територіальної громади .

4. Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, літніх торговельних майданчиків в утриманні об’єктів благоустрою на території Донецької селищної ради (регуляторна діяльність)

5. Про створення Комунального закладу Донецької селищної ради - спортивний клуб “Донець”

6.  Про створення Донецького центру дитячої та юнацької творчості Донецької селищної ради

7. Щодо виділення коштів для своєчасного початку опалювального сезону закладів освіти та культури смт Донець

8.  Щодо перерозподялу коштів для КП “Балаклійське АТП”

9. Про внесення змін  до рішення селищної ради  «Про селищний бюджет  на  2021 рік»,  та до Програм селищної ради.

10. Про надання пільги багатодітним сім’ям селищної ради у вигляді зменшення батьківської плати за харчування дітей та надання пільги  малозабезпеченим сім'ям,  в  яких виховуються  діти, у вигляді звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах селищної ради

11. Про затвердження Стратегічного плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико санітарної допомоги» Донецької селищної ради на 2021 – 2023 роки

12. Про затвердження Програми  інфекційного контролю  у Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради у 2021 – 2022 роках

13. Про затвердження Положення про безхазяйне майно Донецької селищної ради

14. Розгляд питань землевідведення, землекористування та інших питань, що стосуються земельного фонду на території селищної ради.

15. Різне:        - розгляд  звернень громадян;

- розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

Донецький селищний голова   (оригінал підписано)  Анатолій НАЗДРАЧОВ