Перемога проєкту Донецької територіальної громади в обласному конкурсі "Ефективна первинна медицина в громаді"

Дата: 24.05.2021 16:19

Проєкт «Придбання сучасного медичного обладнання для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини смт Донець Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області» здобув перемогу в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році. Проєктом предебачається придбання гематологічного аналізатора та напівавтоматичного аналізатора сечі для лабораторії АЗПСМ смт. Донець на загальну суму 290 тис.грн., який буде профінасовано з обласного та місцевого бюджетів. Даний проєкт планується реалізувати до кінця жовтня 2021 року.