Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №   105/  02-30 від 21 травня 2021 року Про скликання V засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VIII скликання 26 травня 2021 року

Дата: 25.05.2021 10:52

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №   105/  02-30

Від 21травня 2021  року

Про скликання V засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради
VІII скликання 26 травня 2021 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати  V  засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання  26 травня  2021 року о 14-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про підготовку установ, організацій та об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо - зимовий період 2021-2022 рр. на території Донецької селищної ради.
  2. Про затвердження Плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2021 році
  3. Про надання дозволу на посвідчення угоди про вчинення правочину гр. Спартак Любові Дмитрівні.
  4. Про затвердження висновку служби у справах дітей Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області про підтвердження місця проживання дитини, Гребенюка Олександра Олександровича, 05 вересня 2005року народження, для її тимчасового виїзду за межі України.
  1. Про затвердження плану заходів щодо святкування Дня захисту дітей на території  Донецької селищної ради.
  1. Про виплату одноразової матеріальної допомоги  на довготривале лікування   тяжкохворих громадян.
  2. Про надання одноразової матеріальної допомоги онкологічним хворим.
  3. Про надання одноразової матеріальної допомоги хворим на цукровий діабет.
  4.  Про надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам по зору.
  5.  Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання.
  6.  Різне

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, лист Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                             Анатолій НАЗДРАЧОВ