Випускні в закладах дошкільної освіти Донецької селищної ради

З 25 по 29 травня найменші мешканці Донецької  громади святкували свої випускні. Згідно з постановами головного санітарного лікаря та Кабінету Міністрів України, у приміщеннях дошкільних закладів урочистості проходили без глядачів або на вулиці з батьками з дотриманням карантинних вимог.

В ці дні Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов, керуюча справами Наталя Черненко разом з начальником відділу освіти Тетяною Шелест  відвідали дитячі садочки громади та поздоровили дітей, їхніх батьків із першим випускним у житті кожного малюка, також побажали яскраво та з користю провести літо та зустрітися вже у вересні на святі Першого дзвоника. Випускники отримали цінні  подарунки від Донецької селищної ради у вигляді книжок «Атлас світу».

Випускні в закладах дошкільної освіти:

Андріївський ДНЗ (ясла-садок) № 1

Донецький ДНЗ (ясла-садок)№ 1

Донецький ДНЗ (ясла-садок) № 2

П`ятигірський ДНЗ (ясла-садок)

Пришибський НВК (дошкільний підрозділ)