Нарада з питань реалізації проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми по всій Україні

14 червня відбулась онлайн – нарада в Балаклійській міській раді під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Івана  Лукері.

Фото без опису   Фото без опису

Серед  присутніх  були представники Донецької селищної територіальної громади голова Донецької селищної ради Анатолій Наздрачов , начальник Фінансового відділу Тимофій Петченко, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Донецької селищної ради» Микола Середа.

В ході наради було розглянуто реалізацію проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми по всій Україні. Зокрема, Донецька селищна рада виступає однією зі сторін Угоди реалізації проєкту «Капітальний ремонт нежитлової будівлі-лікувального корпусу (терапевтичного відділення).

Заступник  Міністра наголосив  про доцільність прискорення виконання поставлених задач по реалізації проектів будівництва та капітальних ремонтів.