Головне управління ДПС у Харківській області інформує

  • 603

Фото без опису 

З 1 червня платники єдиного податку І групи сплачують ЄСВ

Фото без опису

 

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що нормами Закону України від 04.12.2020 року № 1072-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачалися пільги для платників податків, зокрема для підприємців платників єдиного податку І групи.

Зокрема, платники єдиного податку І групи тимчасово звільнялися від сплати єдиного податку, а також від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску з грудня 2020 року по травень 2021 року включно.

При цьому вказаний період включається до страхового стажу підприємця, та вважається, що страхові суми були сплачені у розмірі мінімального страхового внеску.

Звертаємо увагу, що з 01 червня 2021 року для платників єдиного податку І групи відновлено обов’язок сплати єдиного податку та єдиного внеску за червень 2021 року.

 

Також ДПС надає інформацію ⇒

Відмова у наданні податкової знижки

Декларування доходів громадян для виїзду на ПМЖ

З 1 червня платники єдиного податку І групи сплачують ЄСВ

Про РРО_ дізнайся більше

Про оподаткування доходу від продажу власної продукції тваринництва

Про зміну особистих даних потрібно повідомити податкову протягом місяця